Bizmu ile Büyüyenler

Her sektörden işletmeler, büyümek için Bizmu’yu tercih ediyor.

ramazan koymen
Ramazan Köymen
Firma Sahibi
Index Aparat Makine

Deneme sürecimde Bizmu’nun kaliteli ve kullanımı kolay olduğunu gördüm ve satın aldım. İş hayatının karmaşasında artık tahsilat zamanlarını veya alacaklı olduklarımı düşünmüyorum. Trafikteyken bile telefonum ile tahsilatlarıma cevap verip takip edebiliyorum.

ozgur kurucay
Özgür Kuruçay
Genel Müdür
Yemkar Makine

Bir aile şirketi olan firmamızın büyüme sürecinde ön muhasebe ihtiyacı doğdu. Artık klasik yöntemler yetersizleştiğinden bir program arayışına girdim ve Bizmu’yu buldum. Sade, anlaşılır, her yerden ulaşılabilir ve ekonomik olan Bizmu ile müşterilerimize anında dönüş yapabiliyor, tahsilat ve ödemelerimizi kolayca takip edebiliyoruz.

ahmet ayaz
Ahmet Ayaz
Satış Müdürü
Yıldız Teknik Temiz Oda Sistemleri

Finans sorumlumuz olmadığından cari hesap takibi, ödeme ve tahsilatlarımızın takibi için bir uygulama arayışına girdik. Bizmu’nun sunduğu 14 günlük deneme sürecinden sonra aboneliğimizi başlattık. Ön muhasebe işlemlerimizi her yerden yönetebilmenin avantajını yaşıyoruz.

kaan yaren 1
Kaan Yaren
Firma Yöneticisi
Ak Nakış
Bizmu ile hem iş yükünü birden çok kişiye dağıtarak çalışanlarımızı rahatlattık hem de güvenlik risklerini minimumua indirerek verilerimizi sağlama aldık.
gozde mert
Gözde Mert
Şirket Sahibi
True Target İnsan Kaynakları Danışmanlık

Bizmu’nun kullanım kolaylığı ve işletmemize dair tüm finansal raporlarımızı rahatlıkla inceleyebilmemiz uygulamayı tercih etmemizdeki en büyük etken oldu.

murat gencer
Murat Gencer
Founder
Webius Digital Agency

Ana muhasebe ofis dışında tutulduğundan cari fatura ve alacak takiplerimizi yapabilmemiz, kolay fatura kesebilmemiz açısından çok pratik ve kullanışlı olması Bizmu’yu tercih etme sebeplerimden sadece birkaçı.

samet kosar
Samet Koşar
Executive Creative Director & Co-Founder
Octo Reklam Hizmetleri

Ön muhasebe alanındaki iş yükünü üstlenebilecek bir finans sorumlumuz olmadığı için kullanımı kolay bir program arayışındaydık. Araştırmalarımız sonucunda Bizmu’yu bulduk. Bizmu’nun kullanıcı dostu arayüzü sayesinde artık hesaplarımızın kontrolünü sağlamakta hiç zorlanmıyoruz. Kısacası vakitten kazanıyor, işimize daha çok odaklanabiliyoruz.

user
Hakan Altıok
Firma Sahibi
Geniş Açı Bilgi Teknolojileri ve İletişim Sanatları

Web tabanlı Bizmu sayesinde muhasebe kayıtlarına mobilden ulaşabilmek zamandan tasarruf etmemizi sağladı. Buna e-fatura süreçlerini de ekleyince işimize odaklanabileceğimiz daha fazla vaktimizin kaldığını gördük. Muhasebe takibimiz artık çok kolay!

user
Rehbet Sarıyar
Founder
İz Reklam

Ana muhasebe ofis dışında tutulduğundan cari fatura ve alacak takiplerimizi yapabilmemiz, kolay fatura kesebilmemiz açısından çok pratik ve kullanışlı olması Bizmu’yu tercih etme sebeplerimden sadece birkaçı.

14 Gün Ücretsiz Deneyin

Kart bilgilerinizi paylaşmadan 14 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

✔ Kredi kartı gerekmeden deneyin.      ✔ Memnun kalırsanız abone olun.        ✔ Dilediğinizde iptal edin.

Top