Mikro Drive kullanmanız için 5 önemli neden

on muhasebe 605124179

Verilerinizi bulut ortamında yedekleyerek bilgi kaybını ortadan kaldırmak mı istiyorsunuz? O halde Mikro Drive ile güvenle iş yapmanın huzurunu yaşayabilirsiniz!

Mikro Drive nedir?

Mikro Yazılım olarak Mikro ürünlerini kullanan herkes için verilerini kolayca yedekleyebilecekleri ve diledikleri cihazdan diledikleri zaman erişebilecekleri bir platform oluşturduk: Mikro Drive.

Mikro Drive ile siz de verilerinizi bulut ortamında güvenle ve kolayca yedekleyebilir, olası disk arızaları ve siber saldırıların neden olduğu veri kayıplarını ortadan kaldırabilirsiniz.

Mikro Drive kimler için uygundur?

 • Mikro Yazılım’ın Mikro RunMikro Jump, Mikro Fly ve Mikro Müşavir programlarından birini kullanıyorsanız ve programlarınızdaki veri ve dosyaları yedeklemek istiyorsanız
 • Yedekleme işlemlerinin önceden belirlediğiniz tarih ve saatte otomatik olarak gerçekleştirilmesini istiyorsanız
 • Yalnızca ticari program datalarını değil işletmeniz için önemli olan tüm verileri toplu olarak yedeklemek ve tek bir platformdan yönetmek istiyorsanız

Mikro Drive tam size göre!

Mikro Drive ile verileriniz her zaman güvende!

https://www.youtube.com/watch?v=9tda7FTvTVA
Mikro Yazılım’ın YouTube kanalına abone olun,
hizmetlerimiz ve işletmenize uygun ticari uygulamalarımız hakkında güncel bilgi edinin.

Hemen Mikro Drive kullanmaya başlamanız için 5 neden

 1. Mikro Drive ile yedeklenen verileriniz Türkiye’de Turkcell Veri Merkezi’nde güvenle saklanır. Verilerinize sizden başka kimse erişemez.
 2. Verileriniz tercih ettiğiniz tarih ve saatte otomatik olarak yedeklenir, veri kaybı yaşamazsınız.
 3. Mikro Yazılım programınızdaki ve tüm kişisel verilerinizi (fotoğraf, video, doküman, vb.) yedekleyebilirsiniz.
 4. Mikro Drive’da ortak veri paylaşımı yapabilirsiniz.
 5. Tüm verilerinize istediğiniz zaman istediğiniz platformdan (web, mobil, tablet) erişebilirsiniz.

Mikro Drive ile neler yapabilirsiniz?

 • Hızlı yedekleme: Mikro Drive size özel dosya yedekleme seçeneğiyle Mikro Yazılım kullanıcısı olmasanız dahi bilgisayarınızdaki dosyaları otomatik olarak yedekleme olanağını sunar. Mikro Drive’da veri dosyalarını yedeklerken SQL Back-up yöntemini kullandığımız için veri dosyalarınızın boyutu ciddi oranda düşerken dosyalarınızı yükleme hızınız bir o kadar artar.
 • Otomatik yedekleme: Mikro Drive ile yedekleme işleminiz önceden planladığınız gün ve saatte arka planda bilgisayarınızı yavaşlatmadan gerçekleşir. Ayrıca çok hızlı çalışan fark yedeği yöntemi ile gün içinde birkaç kez yedek alabilirsiniz.
 • Akıllı ve verimli yedekleme: Mikro Drive, veri dosyaları haricindeki .pdf, .xls, .txt ve .jpg uzantılı dosyalarınızı değişiklik olmadığı sürece tekrar tekrar yedeklemez. Böylece yedekleme alanınızı daha verimli şekilde kullanırsınız.
 • Güvenli yedekleme: Yüklenecek her dosya Mikro Drive ile önce şifrelenir sonra parçalara ayrılır. Sunucuya yetkisiz bir erişim olsa bile dosya parçalarının birleştirilmesi ve şifresinin çözülmesi imkansıza yakındır. Yedekleme işlemi tamamlandığında işlem durumu ve eğer varsa işlem sırasında oluşan hatalar ilgili kullanıcılara e-posta ile gönderilir.
 • Zahmetsiz paylaşım: Mikro Drive’daki dosyalarınızı, e-posta ve Whatsapp gibi uygulamalar üzerinden hızlıca paylaşabilirsiniz.

İşletmeniz için en uygun Mikro yazılımını seçmek için tıklayın.

Top