Neden bulut ön muhasebe programı kullanmayı tercih etmelisin?

on muhasebe 95538487

Bulut ön muhasebe programları, bütçe planlayabileceğin, nakit akışını anlık olarak izleyebileceğin, müşteri ve tedarikçi kaydı yapıp takip edebileceğin, harcamalarını kontrol edebildiğin ve kolayca fatura oluşturup gönderebildiğin yazılımlardır. Karmaşık Excel tabloları, düzensiz not defterleri yerine her yerden tüm mobil cihazlarla erişebildiğin bir bulut bazlı ön muhasebe programı kullanarak sen de zamandan ve maliyetten tasarruf edebilir, asıl enerjini işini büyütmeye ayırabilirsin.

Bulut ön muhasebe programı nedir?

Bulut temelli ön muhasebe programları, mali durumunuzu kontrol altında tutmanıza yardım eden onlarca ayrı işlevi bir araya getiren yazılımlardır. Muhasebe sürecinizi tüm ayrıntılarıyla uçtan uca yönetmenizi sağlayan bu yazılımlar, günümüzün teknolojisi ile daha uygun fiyatlı, tamamen erişilebilir, kullanımı daha kolay ve şimdiye dek olduğundan çok daha işlevsel. Sen de idari ve finansal operasyonlarını bulut ön muhasebe programları ile gerçekleştirip çalışma şeklini çok daha verimli olacak şekilde dönüştürebilirsin.

Bulut ön muhasebe programlarının avantajı

Bir işletme sahibi olarak zamanın ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Bu zamanı, karmaşık Excel formüllerini çözmeye çalışarak ya da defter tutmaya uğraşarak değil, müşterilerinize daha iyi bir hizmet sunmak, rekabet elini güçlendirecek teknolojik yeniliklere yatırım yapmak ve işlerini büyütmek için kullanmalısın. İşte tam da bu yüzden iş yapış biçimini bir üst seviyeye taşıyacak bulut ön muhasebe programlarından faydalanabilirsin.

Bulut ön muhasebe programları, iş süreçlerini ihtiyaçlarına göre belirleyip yönetmeni sağlar, daha verimli bir operasyon ağı kurmana yardım eder ve işletmeni büyütmek için kullanabileceğin güçlü ve eyleme geçirilebilir iç görüler sunar. Bulut ön muhasebe programlarını kullanarak daha önce manuel ve kağıt tabanlı olan iş süreçlerini dijital bir platforma taşımış olursun. Bu sayede,

  • Belgeler arası tutarsızlıkların ve hataların önüne geçersin.
  • Zamandan ve paradan tasarruf edersin.
  • Ekibinin verimliliğini artırırsın.
  • Yükselen verimlilik sayesinde ürün ve hizmetlerinin kalitesi ile birlikte müşteri memnuniyetini de artırırsın.
  • Hem müşterilerin, hem nakit akışın, hem de satış süreçlerinle ilgili daha güvenilir veri ve raporlar elde edersin.
  • Bu veriler sayesinde daha doğru planlama ve hedefleme yapabilir, işletmenin geleceği için daha bilinçli kararlar alabilirsin. 

Bizmu ile işini buluta taşı, dijitalleşmeyi başlat!

Kurumsal ve ticari yazılım sektörünün önde gelen markası Mikro Yazılım’ın 30 yıllık bilgi birikimini ve müşteri deneyimini kullanarak geliştirdiği yeni nesil bulut tabanlı ön muhasebe programı Bizmu ile sen de işletmenin dijitalleşme sürecini hemen başlat. İster küçük işletme, ister esnaf, ister serbest meslek sahibi, ister taze girişimci ol yenilikçi kullanıcı deneyimi ile tasarlanmış Bizmu’yu kullanarak işletmeni sağlıklı bir şekilde büyüt. 

Bizmu ile neler yapabilirsin?

Fatura & e-fatura oluşturma: Faturalarını hızlı, kolay ve ekonomik olarak kesip gönderebilir, iş yükünü azaltabilirsin.

Gelir-gider takibi: Gelir ve giderlerini güncel olarak izleyebilir, işletmenin nakit akışını kontrol altında tutabilirsin.

Müşteri ve tedarikçi yönetimiMüşteri ve tedarikçilerinin bakiyesini görerek ödeme ve tahsilatlarını takip edebilirsin.

Stok ve depo yönetimi: Stoklarının güncel durumunu görerek satışlarını kolayca yönetebilirsin.

Kolay raporlama: Kazancın ile giderlerini anlık olarak izleyip işletmenin ne kadar kar ettiğini görebilirsin.

Her yerden erişim: Bizmu’ya her zaman, internete bağlı her cihazdan güvenli bir şekilde ulaşabilirsin.

Sınırsız kullanıcı oluşturma: Bizmu hesabına dilediğin sayıda kullanıcı profili ekleyebilirsin.

Ücretsiz destek alma: Bizmu’nun uzman ekibinden ister yazılı, ister telefonda ücretsiz olarak destek alabilirsin. 

Güncellemelerden ücretsiz faydalanma: Bizmu’nun düzenli güncellemelerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsin.

Sağlıklı büyüyen işletmelerin ön muhasebe programı: Bizmu


Gelir ve giderlerini kolayca takip edip enerjini işine büyütmeye ayırmak istiyorsan Bizmu’yu 14 gün ücretsiz olarak deneyebilirsin.

Top