e-Ticaret entegrasyonlu ön muhasebe programı

on muhasebe 130099715

e-Ticaret muhasebe programı nedir?

e-Ticaret’te ilerde olmak, günümüzde sektörel rekabetin en önemli unsurlarından biridir. e-Ticaret entegrasyonlu ön muhasebe programı da bu ihtiyaca uygun olarak e-ticaret faaliyetleri gösteren firmanızın muhasebe ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış bir ön muhasebe programıdır. Bir e-ticaret entegrasyonlu ön muhasebe programı kullanarak e-ticaret sürecinde ihtiyacın olan bütün muhasebe işlemlerini çabuk ve hatasız bir şekilde gerçekleştirebilir, bu sayede zamandan ve iş gücünden tasarruf edebilirsin. e-Ticaret yapan firmanızın karlılığını artırmak için bir e-ticaret muhasebe programı kullanmalısın. Peki bir e-Ticaret entegrasyonlu ön muhasebe programı kullanmanın faydaları neler?

Şimdi bunlara bakalım.

Neden e-Ticaret entegrasyonlu ön muhasebe programları kullanmalısın?

Her geçen yıl e-Ticaret’in ticaret hacmi git gide artmakta. Bu büyüyen pastadan pay alabilmek için pek çok şirket e-Ticaret girişimleri yapmaya ve e-Ticaret’e giderek artan bir şekilde yatırım yapmaya başladı. Eğer bu treni yakalamak, bunu yaparken de sektörel rekabette öne geçmek istiyorsan iyi bir e-Ticaret entegrasyon çözümüne ihtiyacın var. Bir e-Ticaret muhasebe programı sayesinde bütün kargo işlemlerini tek bir yerden takip etmeni sağlayacak şekilde kargo entegrasyonu gerçekleştirebilirsin. Banka entegrasyonu sayesinde banka işlemlerini gerçekleştirip anlık gelir-gider takibi yapabilirsiniz. Ayrıca B2B ticaret siteleriyle entegrasyonunu sağlayıp zamandan ve maliyetten tasarruf sağlar, entegrasyon sürecinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinin önünü açarsın.

Mikro Yazılım web tabanlı ön muhasebe çözümü: Bizmu

İşletmenizin muhasebe ihtiyaçları için Mikro Yazılım’ın 30 yıllık deneyimiyle geliştirdiği web tabanlı yeni ön muhasebe çözümü Bizmu ile hemen tanış! Hepsiburada, N11 ve Amazon gibi önde gelen e-ticaret platformları ile entegre çalışan Bizmu’in e-ticaret çözümleri ile işletmeni büyütmek artık çok kolay. Kolay kurulumu ile öne çıkan Bizmu e-ticaret entegrasyonunu sadece birkaç kısa adım ile hemen kurabilirsin. Otomatik e-fatura oluşturma özelliği sayesinde e-faturalarınız ve e-arşiv faturaların anında oluşturulur. Böylece zamandan tasarruf ederken enerjini ve kaynaklarını işletmenizi bir adım öteye taşımak için kullanabilirsin. Bizmu e-ticaret çözümlerinin otomatik senkronizasyon özelliği ile sahip olduğun tüm e-ticaret mağazalarınızın bütün işlemleri otomatik olarak Bizmu hesabına aktarılır. Böylece hem gelirlerini, hem de çeşitli platformlar üzerinden yapılan tüm işlemlerini kolaylıkla takip edebilir, faturalarına her an her yerden ulaşabilirsin.

Tüm bunların dışın Bizmu ile neler yapabilirsin?

● Dilediğin şekilde tasarladığın faturanı oluşturup yazdırabilirsin.
● Vadesi gelen faturalar için müşterilerinize hatırlatma gönderebilirsin.
● e-Fatura başta olmak üzere e-Dönüşüm kapsamındaki işlemlerini yapabilirsin.
● Müşteri ve tedarikçi takibi yapabilirsin.
● Borç ve alacak takibi gerçekleştirebilirsin.
● Veri aktarımı yapabilirsin.
● Ekstre oluşturabilirsin.
● Gelir-gider takibi yapabilirsin.
● Nakit akışını takip edebilirsin.
● Kasa ve bankalarını tek bir platforma ekleyerek giriş-çıkış takibi yapabilirsin.
● Tahsilat ve ödemelerinizi takip edip kaydedebilirsin.
● Gider fişi, maaş ve vergi oluşturabilirsin.
● Kasa takibi, çalışan takibi, gider belgesi işlemleri, satış fiyatı tanımama, tahsilat raporları, gider raporları, belirlediğin işlemleri otomatik tekrarlama, fatura hatırlatma ve proforma fatura takibi gibi daha pek çok işleminizi gerçekleştirebilirsin.

Top