Bizmu ile fiş taramak çok kolay: Yeni fiş tarama özelliği

on muhasebe 130099715

Bizmu’ya yeni eklenen fiş tarama özelliği ile fişlerini elinle tek tek girmek zorunda kalmadan kolayca hesabına ekleyebilir, giderlerini daha etkili şekilde takip edebilirsin.

Bizmu’nun yeni fiş tarama özelliği

Etkili bir gelir-gider takibi için yapman gereken şeylerden biri de fişlerini tüm detaylarıyla birlikte kullandığın ön muhasebe programına girmek. Bu işin ay sonunda biriken fişler yüzünden çok fazla zamanını aldığını, elle tek tek bilgi girmenin, bir de üzerine kontrol etmenin bazen saatler sürdüğünü biliyoruz. Kaybolan fişler yüzünden eklenemeyen giderler ve elle girilen fiş bilgilerinde yapılan hataların yol açtığı sorunlar da cabası.

Bizmu’nun yeni fiş tarama özelliği ile tüm bu sorunlara elveda deyip bireysel ve şirket giderlerini kolayca takip etmeye başlamanın zamanı geldi!

Artık fişlerinizi muhasebeleştirmek için saklayıp biriktirmene ve elle tek tek girmene gerek yok. Bizmu’nun yeni fiş tarama özelliği ile fişlerini kolayca tarayıp hesabına aktarabilir, vaktini ve enerjini işini büyütmeye ayırabilirsin.

Fişlerinizi neden elle girmek yerine taramalısın?

İşletmelerin yüzde 70’i masraf süreçlerini manuel olarak yani kağıt kalem ve Excel gibi programlarla ile yönetiyor. Bu sürecin veri girişi ve kontrol aşamaları büyük zaman kaybına neden oluyor. İşte bu yüzden Masraff ile iş birliği yaparak masraf giriş operasyonunu ortadan kaldırıp masraf yönetimini akıllı ve otomatik hale getirdik. Artık fişlerini dilediğin yerden kolayca tarayarak zamandan tasarruf edebilirsin.

Fiş tarama özelliğiyle tüm fişleri tarayabilirsin

Masraff’ın yapay zeka ile öğrenme algoritmaları sayesinde silik, tam okunmayan fişleri bile rahatlıkla tarayabilirsin. Fişlerini tarayıp anında Bizmu hesabına aktarabilir, fişlerin otomatik tutar ve vergi oranlarını ekleyip gider kategorilerine ayırabilirsin.

Fiş tarama özelliğini hemen kullanmaya başlaman için 5 süper neden

Bizmu’nun fiş tarama özelliği ile;

  1. Fişlerini toplayıp biriktirmene, muhasebecine ya da mali müşavirine verip takip etmene gerek kalmaz
  2. Fişleri elinle tek tek girme zahmetinden kurtulur, zamandan tasarruf edersin
  3. Fiş bilgisi girerken ortaya çıkabilecek maddi hataların önüne geçersin
  4. Fişlerini eline geçtikleri anda fotoğraflayabilir, anında işlersin
  5. Böylece giderlerini hızlı ve kolayca takip eder, gerçek zamanlı raporlarla şirket harcamalarına her an hakim olursun.

Fiş tarama özelliğini hesabına kolayca ekleyebilirsin

Eğer bir Bizmu kullanıcısıysan yeni fiş tarama özelliğini hemen programına ekleyebilirsin. Kullanıcı değilsen Bizmu‘yu deneyip karar vermeniz için ilk 14 gün ücretsiz.

Top