Bizmu’nun ev bütçesi takibini kolaylaştıran özellikleri

on muhasebe 605124179

Evini ilgilendiren tüm finansal operasyonları Bizmu ile elektronik dünyaya taşı, daha verimli aile bütçeleri yap, ev ekonomini kolayca yönet. 

Bizmu’i cüzdan gibi kullanmaya başladın; gelir ve giderlerinin takibini dijital olarak yaparak sonraki ayın kazancını bu aydan öngörmeyi artık biliyorsun. Peki Bizmu’nun diğer özelliklerini de kullanmaya başlayıp programdan daha çok fayda elde etmeye ne dersin? 

Bu yazıda Bizmu’nun ev bütçesini takibini kolaylaştıran özelliklerini anlattık.

Neden Bizmu kullanmalısın?

Tüm aile Bizmu’da

Şimdi ev ekonomini tüm aile ile tam bir işbirliği içinde yönetmenin zamanı! Bizmu’e aile üyelerini de kullanıcı olarak ekleyebileceğini biliyor musun? Böylece herkes gelir ve gider kalemlerinin ne olduğunu, aile bütçesinde neler olup bittiğini bir diğerine sormadan öğrenebilir ve yakından izleyebilir. Bizmu’e n asıl kullanıcı ekleyebileceğini öğrenmek için tıkla.

Kullanıcılar

Bütçen telefonunda

Bizmu’in mobil uygulamasını cep telefonuna indirerek aile bütçesinin anlık durumunu mobil olarak kolayca kontrol edebilirsin. Bizmu’in mobil uygulaması hem android hem iOS versiyonuyla cebinde.

Verilerin her zaman güvende

Bizmu, bulut tabanlı muhasebe uygulaması olduğu için güvenlik ve gizlilik, özen gösterdiğimiz konuların başında geliyor. Bizmu, yüksek güvenlikli sunucular bünyesinde barındırılıyor ve her gece sistem tarafından otomatik olarak yedekleniyor.

Her an erişilebilir

Bizmu’i, internet erişiminin olduğu her yerden ve her cihazdan kolayca kullanabilirsin. Yardıma ihtiyacın olduğunda Bizmu web sitesi ve uygulamasındaki ‘çevrimiçi destek’ butonuna tıklayarak destek ekibimize ulaşabilirsin.

Haftalık finansal durum postası

Bizmu sana her hafta güncel gelir ve gider durumun ile yapacağın ödemeleri gösteren bir e-posta gönderir. Böylece bir sonraki haftaya her zaman hazırlıklı olursun.


Gelir ve giderlerini kolayca takip edip enerjini işine büyütmeye ayırmak istiyorsan Bizmu’yu 14 gün ücretsiz olarak deneyebilirsin.

Top